Pharma Nord®

Pharma Nord®, 1981 yılında Danimarka’da kurulmuş Avrupa’nın en büyük takviye edici gıda ve tıbbi ilaç üreticisi firmalarından birisidir. Pharma Nord’®un kuruluş amacı, yüksek biyoyararlanımlı ve belgelenmiş etkilere sahip besin takviyeleri aracılığı ile günümüz besin alışkanlıklarının eksikliklerini gidermektir. Her zaman en iyiye ulaşmak hedefi, yenilikçi bakış açısı ve modern teknolojiyi de kullanarak Ar-Ge çalışmalarına önem vermesi, dünya genelinde bilinirliğe sahip olmasındaki başarısının temelidir.

Pharma Nord®, yüksek biyoyararlanımlı, güvenilir ve bilimsel çalışmalarla destekli tıbbi ilaçlar ve takviye edici gıdalar geliştirmekte, üretmekte ve pazarlamaktadır. Pharma Nord®, tüm takviye edici gıdaları da, tıbbi ilaçların kalite üretim standartlarını oluşturan GMP (Good Manufacturing Practices – İyi Üretim Uygulamaları) kılavuzuna göre üretmekte ve ürünlerin kalitesini garantilemektedir.

Geniş ürün yelpazesi olan Pharma Nord®’un üretim tesisleri ve şirket merkezi Danimarka’da bulunmaktadır. Ürünler oldukça sıkı Danimarka kurallarına göre üretilmekte ve kontrol edilmektedir.

Pharma Nord® takviye edici gıda pazarının yenilikçi ve vizyon sahibi firması olarak ün kazanmıştır. Pharma Nord®, Koenzim Q10’u Avrupa pazarına sokan ilk firmadır. Pharma Nord ® Q10 Gold, 1990 yılında piyasaya sürülmüş ve hızla yükselen bir başarı grafiği ile dünyadaki önde gelen Q10 ürünlerinden birisi olup, ICQA (International Coenzyme Q10 Association – Uluslararası Koenzim Q10 Derneği) referans ürünüdür. Bu örnek, Pharma Nord ®’un yeni bilgileri ve buluşları ürünlere uygulayarak pazara nasıl liderlik ettiğine dair örneklerden sadece bir tanesidir.

Takviye edici gıdaların tescilli kalitesinin ve yenilikçi ürünlerin getirdiği başarı, Pharma Nord®’un dünya genelinde bilinirliğini artırdığı gibi, birçok onurlandırıcı ödül almasını da sağlamıştır.

Pharma Nord® ürün kalitesi ambalajlarında da kendini göstermekte, ürünlerin kutuları üzerinde “kalite sembolü” olan “altın havan” görseli kullanılmaktadır.

Pharma Nord® ürünleri Avrupa’da, Orta Doğu’da, Asya’da, Rusya’da ve Amerika Birleşik Devletleri’nde olmak üzere toplam 45 ülkede bulunmaktadır.

×

Sorularınızı whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz. WhatsApp